Головна » Система онлайн голосування

Система і правила онлайн голосування

З моменту створення проекту Ukraine Elections і по сьогоднішній день ми проводимо дослідження електоральних настроїв серед відвідувачів нашого ресурсу. За допомогою інтернет опитувань виявляються рейтинги партій або кандидатів в президенти на майбутні парламентські або президентські вибори відповідно. Слід розуміти, що такі опитування не є репрезентативним для будь-якої території або країни в цілому.

Система голосування

1. Перед проведенням парламентських або президентських виборів ми пропонуємо інтернет користувачам взяти участь в двох типах онлайн голосувань: попередньому і фінальному.

2. Попереднє онлайн голосування може початися в будь-який момент перед виборами, а закінчитися в будь-який момент перед початком фінального голосування.

3. Фінальне голосування починається тоді, коли стає відомий остаточний список учасників виборів, а закінчується в останню п'ятницю перед днем ​​виборів.

4. Склад учасників попереднього голосування визначається нами інтуїтивно на підставі даних про популярність кандидатів в момент створення голосування.

5. Фінальне голосування у кожних виборів завжди одне єдине, попередніх голосувань може бути будь-яка кількість

6. Оскільки остаточний склад учасників для попереднього голосування невідомий, ми вводимо варіант "Інший кандидат" ( "Інша партія").

7. Крім кандидатів в будь-якому типі голосування можна знайти варіант "Не піду на вибори", якщо ви припускаєте не брати в них участь.

8. Наявність варіанту голосування "Проти всіх" повністю залежить від наявності цього варіанту в відповідному законі про вибори.

9. Існують активні та неактивні голосування. Активні це ті, за якими йде голосування. Голосування по неактивних (попереднім) опитуваннями вже закінчено, і можна побачити лише їх результати.

10. Проголосувати за кандидата чи партію можна тільки з основної сторінки активного голосування, доступ на яку є з меню або з головної сторінки сайту

11. Список варіантів голосування виводиться у випадковому порядку при кожному оновленні сторінки.

12. Одній людині забороняється голосувати більше одного разу.

13. Будь-яка спроба накрутки буде відфільтрована нами або під час голосування, або в момент остаточної модерації голосів

14. Для того, щоб взяти участь в голосуванні необхідно мати активний email, для підтвердження свого голосу.

15. З основної сторінки будь-якого голосування можна перейти на сторінку результатів цього голосування.

16. У результатах онлайн голосування можна побачити зріз голосів по області, по статі та за віком

Комітет держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту призначити позачергові вибори міських голів Запоріжжя, Бердянська та Сваляви на 30 жовтня 2022 року. Тепер остаточне рішення за Верховною Радою
14 годин тому
20 годин тому
До проміжних виборів нардепа в окрузі №206 (Чернігівська область) залишається 60 днів, а це означає, що сьогодні стартує виборчий процес. ЦВК приймає документи для реєстрації кандидатів до 24 лютого. Наступного дня після реєстрації кандидат може розпочинати агітацію
21 година тому
Тим часом, підкомітет Ради з питань виборів рекомендує парламенту призначити позачергові вибори мерів Запоріжжя, Кривого Рогу, Бердянська та Сваляви на 30 жовтня 2022 року. Комітет з організації державної влади прийматиме рішення щодо цих міст у середу, 26 січня
1 день тому