Головна » Система онлайн голосування

Система і правила онлайн голосування

З моменту створення проекту Ukraine Elections і по сьогоднішній день ми проводимо дослідження електоральних настроїв серед відвідувачів нашого ресурсу. За допомогою інтернет опитувань виявляються рейтинги партій або кандидатів в президенти на майбутні парламентські або президентські вибори відповідно. Слід розуміти, що такі опитування не є репрезентативним для будь-якої території або країни в цілому.

Система голосування

1. Перед проведенням парламентських або президентських виборів ми пропонуємо інтернет користувачам взяти участь в двох типах онлайн голосувань: попередньому і фінальному.

2. Попереднє онлайн голосування може початися в будь-який момент перед виборами, а закінчитися в будь-який момент перед початком фінального голосування.

3. Фінальне голосування починається тоді, коли стає відомий остаточний список учасників виборів, а закінчується в останню п'ятницю перед днем ​​виборів.

4. Склад учасників попереднього голосування визначається нами інтуїтивно на підставі даних про популярність кандидатів в момент створення голосування.

5. Фінальне голосування у кожних виборів завжди одне єдине, попередніх голосувань може бути будь-яка кількість

6. Оскільки остаточний склад учасників для попереднього голосування невідомий, ми вводимо варіант "Інший кандидат" ( "Інша партія").

7. Крім кандидатів в будь-якому типі голосування можна знайти варіант "Не піду на вибори", якщо ви припускаєте не брати в них участь.

8. Наявність варіанту голосування "Проти всіх" повністю залежить від наявності цього варіанту в відповідному законі про вибори.

9. Існують активні та неактивні голосування. Активні це ті, за якими йде голосування. Голосування по неактивних (попереднім) опитуваннями вже закінчено, і можна побачити лише їх результати.

10. Проголосувати за кандидата чи партію можна тільки з основної сторінки активного голосування, доступ на яку є з меню або з головної сторінки сайту

11. Список варіантів голосування виводиться у випадковому порядку при кожному оновленні сторінки.

12. Одній людині забороняється голосувати більше одного разу.

13. Будь-яка спроба накрутки буде відфільтрована нами або під час голосування, або в момент остаточної модерації голосів

14. Для того, щоб взяти участь в голосуванні необхідно мати активний email, для підтвердження свого голосу.

15. З основної сторінки будь-якого голосування можна перейти на сторінку результатів цього голосування.

16. У результатах онлайн голосування можна побачити зріз голосів по області, по статі та за віком

19 годин тому
Окупанти планують провести фейковий референдум на тимчасово окупованих територіях, а саме у Херсонській та Запорізьких областях 11 вересня – в "єдиний день голосування" в РФ. Проте завадить цьому опір мешканців - Центр національного спротиву
5 днів тому
Європейська рада надала Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. Це рішення одноголосно підтримали лідери всіх 27 держав-членів ЄС під час саміту в Брюсселі 23 червня - президент Європейської ради Шарль Мішель
5 днів тому
75% українців вважають, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку, 13% - протилежної думки. 93% опитаних упевнені, що Україна зможе відбити напад росії - опитування соціологічної групи «Рейтинг» 18-19 червня
8 днів тому