Головна » Система онлайн голосування

Система і правила онлайн голосування

З моменту створення проекту Ukraine Elections і по сьогоднішній день ми проводимо дослідження електоральних настроїв серед відвідувачів нашого ресурсу. За допомогою інтернет опитувань виявляються рейтинги партій або кандидатів в президенти на майбутні парламентські або президентські вибори відповідно. Слід розуміти, що такі опитування не є репрезентативним для будь-якої території або країни в цілому.

Система голосування

1. Перед проведенням парламентських або президентських виборів ми пропонуємо інтернет користувачам взяти участь в двох типах онлайн голосувань: попередньому і фінальному.

2. Попереднє онлайн голосування може початися в будь-який момент перед виборами, а закінчитися в будь-який момент перед початком фінального голосування.

3. Фінальне голосування починається тоді, коли стає відомий остаточний список учасників виборів, а закінчується в останню п'ятницю перед днем ​​виборів.

4. Склад учасників попереднього голосування визначається нами інтуїтивно на підставі даних про популярність кандидатів в момент створення голосування.

5. Фінальне голосування у кожних виборів завжди одне єдине, попередніх голосувань може бути будь-яка кількість

6. Оскільки остаточний склад учасників для попереднього голосування невідомий, ми вводимо варіант "Інший кандидат" ( "Інша партія").

7. Крім кандидатів в будь-якому типі голосування можна знайти варіант "Не піду на вибори", якщо ви припускаєте не брати в них участь.

8. Наявність варіанту голосування "Проти всіх" повністю залежить від наявності цього варіанту в відповідному законі про вибори.

9. Існують активні та неактивні голосування. Активні це ті, за якими йде голосування. Голосування по неактивних (попереднім) опитуваннями вже закінчено, і можна побачити лише їх результати.

10. Проголосувати за кандидата чи партію можна тільки з основної сторінки активного голосування, доступ на яку є з меню або з головної сторінки сайту

11. Список варіантів голосування виводиться у випадковому порядку при кожному оновленні сторінки.

12. Одній людині забороняється голосувати більше одного разу.

13. Будь-яка спроба накрутки буде відфільтрована нами або під час голосування, або в момент остаточної модерації голосів

14. Для того, щоб взяти участь в голосуванні необхідно мати активний email, для підтвердження свого голосу.

15. З основної сторінки будь-якого голосування можна перейти на сторінку результатів цього голосування.

16. У результатах онлайн голосування можна побачити зріз голосів по області, по статі та за віком

Харківська міська виборча комісія визначила, як буде виглядати бюлетень на виборах міського голови 31 жовтня 2021 року: світло-рожевий колір і 10 кандидатів в алфавітному порядку
3 дні тому
ЦВК скасувала реєстрацію трьох кандидатів в народні депутати: Віктора Шевченка в окрузі №197 (Черкаська область), а також Юрія Колихаева і Геннадія Борисовича Лагути в окрузі №184 (Херсонська область). 12 жовтня ці кандидати подали в ЦВК заяви про відмову балотуватися
3 дні тому
4 дні тому
Кандидат на посаду мера Харкова, глава Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка подав заяву про відмову від участі в позачергових виборах Харківського міського голови. Про це повідомила глава міськвиборчкому Олена Матвієнко. Таким чином, кандидатів залишається всього 11
5 днів тому