Головна » Реклама на сайті Ukraine Elections

Реклама на сайті

Ukraine Elections - це відкрита інформаційна платформа про вибори і суспільно-політичні настрої в Україні та регіонах. Ми відкрилися в 2011 році, і за час роботи вийшли в лідери за відвідуваністю серед політичних еліт і електорально активних громадян країни. Реклама на Ukraine Elections - ефективний інструмент політичного і економічного маркетингу.


Відвідуваність сайту досягає 50 000 унікальних користувачів на добу і збільшується в міру наближення активної фази виборчого процесу. Ключова аудиторія ресурсу - політики, чиновники, політологи, експерти, соціологи, журналісти, фінансисти, бізнес-еліта, активні і ділові люди, які цікавляться політикою старше 25 років із середнім і високим рівнем доходу. Основна частина користувачів знаходиться в Україні (77%), Росії (10%), США, Німеччини, Польщі (по 2%).


Ми готові розглянути можливість організації будь-яких спільних проектів. З усіх питань ви можете звертатися до нас безпосередньо, ми завжди раді співпраці!


Відділ реклами: [email protected]

Голова Донецької ОДА Павло Кириленко: "Позачергові вибори у Слов'янську можуть відбутися восени 2022 року. Ці вибори не пов'язані з аспектом гарантій безпеки, як у випадку з 18 іншими громадами. Верховна Рада має всі підстави призначити вибори у Слов'янську у 2022 році"
5 годин тому
ЦВК затвердила обсяг коштів для підготовки та проведення проміжних виборів 27 березня у Чернігівській області (округ №206). Сума – 14 528 752 грн. З них витрати ОВК та ДВК – 13 млн, витрати ЦВК – 1,2 млн (700 тис. з них – виготовлення та доставка бюлетенів та бланків протоколів)
2 дні тому
5 днів тому
Провести перші місцеві вибори на окремих територіях Донецької та Луганської областей 27 березня 2022 року неможливо – таку відповідь отримали у ЦВК від Донецької та Луганської ОДА-ВДА
8 днів тому