ЦВГД «Аспект», 8 вересня 2015

Регіон опитування: Білгород-Дністровський
Період проведення: 21.08.2015 - 29.08.2015
Кількість респондентів: 500
Помилка вибірки: 5.0%
Метод опитування: Особисте інтерв'ю face-to-face
Опитування провели: Центр вивчення громадської думки «Аспект»
Дата публікації опитування: 8 вересня 2015

Рейтинг партій: Вибори до міської ради Білгород-Дністровського

Питання: За яку партію Ви б проголосували, якби вибори до міської ради Білгород-Дністровського проходили в найближчу неділю?
1
Опозиційний блок
 
26.2%
2
Відродження
 
7.2%
3
Самопоміч
 
5.6%
4
Батьківщина
 
5.4%
5
Європейська Солідарність
 
5%
6
Наш край
 
5%
Інша партія
 
15.8%
Не підуть на вибори
 
4.4%
Не визначились
 
25.4%

Представництво партій у раді за результатами опитування

Джерело
Валерій Залужний не коментує свою участь у президентських виборах: "Моя відповідь на це питання не змінилася. Поки йде війна, нам треба всім працювати на збереження країни, а не думати про вибори. Різні чутки я не коментую"
17 днів тому
Голова ЦВК Олег Діденко: ЦВК потрібно набагато більше часу для підготовки повоєнних виборів, ніж прописано у законі. За чинним законодавством, ЦВК має протягом місяця після закінчення військового стану оголосити парламентські вибори, які відбудуться через 60 днів, і президентські - через 90
17 днів тому
The Economist: Зеленський минулого тижня доручив команді готувати вибори після припинення вогню. Перше підтвердження цього може з'явитися 5 травня - крайній термін голосування парламенту щодо продовження військового стану, яке завершується 9 травня. Його скасування відкриє шлях до виборів, які планується провести вже на початку липня.
18 днів тому
Путін: "Можна було б під егідою ООН, США, з європейськими країнами, зрозуміло, з нашими партнерами та друзями обговорити можливість ведення в Україні тимчасового управління. Для того, щоб провести демократичні вибори, для того, щоб привести до влади дієздатний уряд, який користується довірою народу, і потім уже з ними починати переговори про мирний договір"
20 днів тому