Соціополіс, 20 грудня 2023

«Оцінка фізичними особами – підприємцями соціально-економічної ситуації в Україні (грудень 2023 року)»

Регіон опитування: Україна
Період проведення: 10.12.2023 - 18.12.2023
Кількість респондентів: 605
Помилка вибірки: 3.9%
Метод опитування: CATI - телефонне інтерв'ю з використанням комп'ютера
Опитування провели: СОЦІОПОЛІС: Social, Political & Market Research
Дата публікації опитування: 20 грудня 2023

Рейтинг довіри політиків

Питання: Як Ви ставитеся до цього політика?
Джерело
Володимир Зеленський: "Все залежить від цих місяців – чи буде в нас можливість завершити війну до осені. До виборів – важливих, впливових виборів у Сполучених Штатах. Якщо вдасться досягти миру, то ми маємо це вікно можливостей; зараз це вікно відкрите"
53 дні тому
Глава Офісу президента Кирило Буданов не дав відповіді на питання про свою участь у президентських виборах: Моє завдання зараз – налагодити ефективний переговорний процес. Говорити про вибори за нинішніх обставин безглуздо
53 дні тому
Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук: Законопроект про повоєнні вибори, над яким працює відповідна робоча група, буде представлений у парламенті найближчим часом. Після його розробки Україна зможе визначити, коли саме мають відбутися вибори.
56 днів тому
Нардеп Сергій Євтушок: Референдум із питанням щодо умов завершення війни можуть провести у «Діє». Вже ходять такі розмови
56 днів тому