ТГ «Доброго вечора, ми з Києва», 15 грудня 2023

Регіон опитування: Київ
Період проведення: 12.12.2023 - 15.12.2023
Кількість респондентів: 4172
Метод опитування: Онлайн опитування в Telegram-каналі
Опитування провели: Телеграм-канал «Доброго вечора, ми з Києва»
Дата публікації опитування: 15 грудня 2023

Рейтинг політиків: Вибори мера Київа

Питання: За кого Ви б проголосували, якби вибори мера Київа проходили в найближчу неділю?
Показники рейтингу: Серед усіх опитаних
1
Віталій Кличко
 
31%
2
Микола Томенко
 
9%
3
Ірина Верещук
 
7%
4
Олесь Доній
 
6%
5
Марина Порошенко
 
4%
6
Андрій Іллєнко
 
3%
7
Олександр Ткаченко
 
1%
8
Сергій Гусовський
 
1%
9
Михайло Поживанов
 
1%
Інший кандидат
 
37%
Джерело
Володимир Зеленський: "Все залежить від цих місяців – чи буде в нас можливість завершити війну до осені. До виборів – важливих, впливових виборів у Сполучених Штатах. Якщо вдасться досягти миру, то ми маємо це вікно можливостей; зараз це вікно відкрите"
10 днів тому
Глава Офісу президента Кирило Буданов не дав відповіді на питання про свою участь у президентських виборах: Моє завдання зараз – налагодити ефективний переговорний процес. Говорити про вибори за нинішніх обставин безглуздо
11 днів тому
Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук: Законопроект про повоєнні вибори, над яким працює відповідна робоча група, буде представлений у парламенті найближчим часом. Після його розробки Україна зможе визначити, коли саме мають відбутися вибори.
13 днів тому
Нардеп Сергій Євтушок: Референдум із питанням щодо умов завершення війни можуть провести у «Діє». Вже ходять такі розмови
13 днів тому