BURI, 17 червня 2021

Регіон опитування: Україна
Період проведення: 11.06.2021 - 15.06.2021
Метод опитування: CATI - телефонне інтерв'ю з використанням комп'ютера
Опитування провели: The Belgium-Ukraine Research Institute
Дата публікації опитування: 17 червня 2021

Рейтинг партій: Вибори до Верховної Ради

Питання: Як би Ви проголосували, якщо б вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі?
Показники рейтингу: Серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором
1
Слуга народу
 
21.6%
2
ОПЗЖ
 
18.7%
3
Європейська Солідарність
 
17.8%
4
Батьківщина
 
10.5%
5
Сила і честь
 
4.9%
6
Партія Шарія
 
4%
7
Радикальна партія
 
3.9%
8
Українська стратегія
 
3.6%
9
Свобода
 
2.3%
10
За Майбутнє
 
1.8%
11
Громадянська позиція
 
1.2%
12
Голос
 
0.9%
13
Самопоміч
 
0.7%
14
Опозиційний блок
 
0.7%
15
Національний корпус
 
0.6%
16
Народний фронт
 
0.4%
Інша партія
 
1.3%
Зіпсують бюлетень
 
5.1%

Представництво партій у раді за результатами опитування

Джерело
Володимир Зеленський: "Все залежить від цих місяців – чи буде в нас можливість завершити війну до осені. До виборів – важливих, впливових виборів у Сполучених Штатах. Якщо вдасться досягти миру, то ми маємо це вікно можливостей; зараз це вікно відкрите"
48 днів тому
Глава Офісу президента Кирило Буданов не дав відповіді на питання про свою участь у президентських виборах: Моє завдання зараз – налагодити ефективний переговорний процес. Говорити про вибори за нинішніх обставин безглуздо
49 днів тому
Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук: Законопроект про повоєнні вибори, над яким працює відповідна робоча група, буде представлений у парламенті найближчим часом. Після його розробки Україна зможе визначити, коли саме мають відбутися вибори.
51 день тому
Нардеп Сергій Євтушок: Референдум із питанням щодо умов завершення війни можуть провести у «Діє». Вже ходять такі розмови
51 день тому