Головна » Соцопитування » СЦ «Громадська думка», 8 жовтня 2020

СЦ «Громадська думка», 8 жовтня 2020

Регіон опитування: Житомир
Період проведення: 20.09.2020 - 04.10.2020
Кількість респондентів: 1200
Помилка вибірки: 1.9%
Метод опитування: Особисте інтерв'ю face-to-face
Опитування провели: Соціологічний центр «Громадська думка»
Дата публікації опитування: 8 жовтня 2020

Рейтинг партій: Вибори до міської ради Житомира

Питання: Якби у найближчу неділю відбувалися вибори до міської ради Житомира, а в бюлетень для голосування були внесені наступні партії, за яку партію Ви проголосували б?
1
Слуга народу
 
18.6%
2
Пропозиція
 
15.1%
3
Європейська Солідарність
 
13.2%
4
ОПЗЖ
 
10.5%
5
Наш край
 
7.4%
6
Батьківщина
 
6.7%
7
Сила і честь
 
6.3%
Інша партія
 
8.9%
Проти всіх
 
3.5%
Не підуть на вибори
 
3.8%
Не визначились
 
6%

Представництво партій у раді за результатами опитування

Джерело
Прес-служба Запорізької ОВА: Окупанти отримали вказівку готувати Енергодар до «референдуму». Росіяни хочуть створити інформаційне зображення, нібито жителі міста виявляють своє бажання приєднатися до Росії, а насправді остаточно підключити Запорізьку АЕС до «росатого»
3 дні тому
Радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко: Схоже, у кремлі було прийнято рішення відкласти питання референдумів на окупованих територіях на кілька місяців. Вони можуть бути проведені 11 вересня, однак це умовна дата і, можливо, символічна для росіян
4 дні тому
Мер Мелітополя Іван Федоров повідомляє, що російські загарбники готуються до проведення псевдореферендуму: "Окупанти намагаються відновити реєстр тих людей, які залишилися сьогодні в Мелітополі, та використати його. Мабуть, на жаль, вони готуються до якогось "референдуму"
5 днів тому
Українська розвідка: Псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях України, зокрема у Херсоні, Маріуполі та інших окупованих містах, може бути проведений російською федерацією 11 вересня - у єдиний день голосування в рф
6 днів тому