BURI, 10 серпня 2020

Регіон опитування: Україна
Період проведення: 06.08.2020 - 10.08.2020
Кількість респондентів: 2010
Помилка вибірки: 2.2%
Метод опитування: CATI - телефонне інтерв'ю з використанням комп'ютера
Опитування провели: The Belgium-Ukraine Research Institute
Дата публікації опитування: 10 серпня 2020

Рейтинг партій: Вибори до Верховної Ради

Питання: Як би Ви проголосували, якщо б вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі?
1
Слуга народу
 
25.4%
2
ОПЗЖ
 
22.5%
3
Європейська Солідарність
 
12.8%
4
Батьківщина
 
8.7%
5
Партія Шарія
 
5.5%
6
Радикальна партія
 
3.4%
7
Сила і честь
 
3.1%
8
Громадянська позиція
 
2.9%
9
Українська стратегія
 
1.6%
10
Самопоміч
 
1.6%
11
Голос
 
1.5%
12
Опозиційний блок
 
1%
13
Свобода
 
0.9%
14
Національний корпус
 
0.7%
15
За Майбутнє
 
0.6%
Інша партія
 
7.8%

Представництво партій у раді за результатами опитування

Джерело
Володимир Зеленський: "Все залежить від цих місяців – чи буде в нас можливість завершити війну до осені. До виборів – важливих, впливових виборів у Сполучених Штатах. Якщо вдасться досягти миру, то ми маємо це вікно можливостей; зараз це вікно відкрите"
46 днів тому
Глава Офісу президента Кирило Буданов не дав відповіді на питання про свою участь у президентських виборах: Моє завдання зараз – налагодити ефективний переговорний процес. Говорити про вибори за нинішніх обставин безглуздо
47 днів тому
Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук: Законопроект про повоєнні вибори, над яким працює відповідна робоча група, буде представлений у парламенті найближчим часом. Після його розробки Україна зможе визначити, коли саме мають відбутися вибори.
49 днів тому
Нардеп Сергій Євтушок: Референдум із питанням щодо умов завершення війни можуть провести у «Діє». Вже ходять такі розмови
49 днів тому