КМІС, 19 травня 2020

Регіон опитування: Україна
Період проведення: 14.05.2020 - 17.05.2020
Кількість респондентів: 2000
Помилка вибірки: 2.2%
Метод опитування: CATI - телефонне інтерв'ю з використанням комп'ютера
Опитування провели: Київський міжнародний інститут соціології
Дата публікації опитування: 19 травня 2020

Рейтинг партій: Вибори до Верховної Ради

Питання: Якби у найближчу неділю відбувалися вибори до Верховної Ради, а в бюлетень для голосування були внесені наступні партії, за яку партію Ви проголосували б?
1
Слуга народу
 
16.7%
2
ОПЗЖ
 
9.4%
3
Європейська Солідарність
 
8%
4
Батьківщина
 
4.8%
5
Партія Шарія
 
2.1%
6
Голос
 
2%
7
Сила і честь
 
1.9%
8
Радикальна партія
 
1.7%
9
Свобода
 
1.6%
10
Громадянська позиція
 
1.5%
11
Опозиційний блок
 
1.4%
12
Українська стратегія
 
1.4%
13
Самопоміч
 
0.4%
14
Національний корпус
 
0.1%
Інша партія
 
0.8%
Не підуть на вибори
 
26%
Не визначились
 
17.5%
Відмовилися відповідати
 
1.7%
Зіпсують бюлетень
 
1.1%

Представництво партій у раді за результатами опитування

Джерело
Володимир Зеленський: "Все залежить від цих місяців – чи буде в нас можливість завершити війну до осені. До виборів – важливих, впливових виборів у Сполучених Штатах. Якщо вдасться досягти миру, то ми маємо це вікно можливостей; зараз це вікно відкрите"
60 днів тому
Глава Офісу президента Кирило Буданов не дав відповіді на питання про свою участь у президентських виборах: Моє завдання зараз – налагодити ефективний переговорний процес. Говорити про вибори за нинішніх обставин безглуздо
61 день тому
Речник Верховної Ради Руслан Стефанчук: Законопроект про повоєнні вибори, над яким працює відповідна робоча група, буде представлений у парламенті найближчим часом. Після його розробки Україна зможе визначити, коли саме мають відбутися вибори.
63 дні тому
Нардеп Сергій Євтушок: Референдум із питанням щодо умов завершення війни можуть провести у «Діє». Вже ходять такі розмови
63 дні тому