Головна » Політики України » Добкін Михайло Маркович

Добкін Михайло Маркович

Добкін Михайло Маркович
Дата народження: 26.01.1970
Місце народження: Харків
Вік: 51 рік 7 місяців 29 днів
Політична партія: Політична партія «Християнські соціалісти»
Освіта: Харківський національний економічний університет
Професія: юрист, економіст

Посади у владі

27.11.2014 - 29.08.2019 Народний депутат України восьмого скликання
18.03.2010 - 02.03.2014 Голова Харківської обласної державної адміністрації
26.03.2006 - 18.03.2010 Міський голова Харкова
14.05.2002 - 25.05.2006 Народний депутат України четвертого скликання