Головна » Політичні партії України » Політична партія «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість»

Рух Наливайченка «Справедливість»

Повна назва: Політична партія «Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка «Справедливість»
Коротке: Рух Наливайченка «Справедливість»
Трансліт: Politychna partiia "Hromadsko-politychnyi rukh Valentyna Nalyvaichenka "Spravedlyvist"
Дата заснування: 03.03.2016
Голова партії: Наливайченко Валентин Олександрович
Офіційний веб-сайт: www.spravedlyvist.com.ua
Політичні погляди: Центристські
Місто штаб-квартири: Київ
Програма партії: Посилання
Номер реєстрації: № 277-п.п.
Код ЄДРПОУ: 39688832
У Верховній Раді створено нову депутатську групу «Відновлення України». До неї увійшли 17 нардепів: колишні члени фракції ОПЗЖ та кілька депутатів із «Слуги народу». Співголови - Ігор Абрамович (обраний за списком від ОПЗЖ) та Максим Єфімов (мажоритарник із Краматорська)
1 година тому
Мер Херсона Ігор Колихаєв: Можу припустити, що більш предметні розмови про референдум розпочнуться ближче до грудня 2022 року. Якщо на той час ЗСУ не зроблять рішучих кроків та дій у бік звільнення Херсонської області, тоді, справді, може бути пізно
3 години тому
Учасник переговорної делегації Леонід Слуцький фактично підтвердив плани щодо проведення "референдумів" у Л/ДНР: "Упродовж найближчих місяців тут будуть "знакові події". Населення "ДНР" та "ЛНР" висловить свою позицію, як раніше у Криму та Севастополі, як вони самі вважають, як жити далі. Це позиція їхня власна, а не Києва"
1 день тому
Колаборант Кирило Стремоусов: "Я вам не скажу, що буде референдум. Ми не хочемо йти прикладами створення республік, тому що насправді ми є, наголошую, Херсонською областю та Херсонською областю увійдемо до складу Росії, як повноцінний суб'єкт Російської Федерації"
2 дні тому